Wpisowe wynosi 800 zł – opłata roczna. Czesne płatne jest zgodnie z umową.
PAKIET I: Czesne – 1000 zł – do 5 h (pobyt do godziny 13.00)
+ Koszt całodniowego wyżywienia wynosi 18 zł.
PAKIET II: Czesne – 1100 zł
+ Koszt całodniowego wyżywienia wynosi 20 zł.

Wszelkie płatności są naliczane „z góry”. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka Rodzicom przysługuje 10% zniżki na drugie dziecko.

Opłata czesnego zawiera zajęcia podstawowe oraz dodatkowe. W ramach zajęć podstawowych zapewniamy również logopedyczne badania przesiewowe. Proponowane przez nas zajęcia dodatkowe to:

• język angielski ( trzy razy w tygodniu, w tym jedne zajęcia z native speakerem )
  • tenis ziemny ( 1 raz w tygodniu )
  • basen (dla dzieci od 3 r.ż.,  1 raz w tygodniu )
  • hipoterapia (od kwietnia do października)
  • taniec współczesny ( 1 raz w tygodniu )
  • zajęcia artystyczne ( 1 raz w tygodniu )
  • TUS – trening umiejętności społecznych  ( 1 raz w tygodniu )
  • Sensoplastyka®  (1 raz w miesiącu)

Zajęcia dodatkowo płatne, nieobowiązkowe:

– Zajęcia z wczesnej nauki czytania – metodą symultaniczno – sekwencyjną prof . Jadwigi Cieszyńskiej ( metoda sylabowa) – 15 zł za jedne zajęcia

– Przedszkolaki Legolaki/ Robotyka dla Juniora – zajęcia z AKADEMIĄ KLOCKÓW LEGO – 25 zł za jedne zajęcia

Dlaczego warto nam zaufać?

Kładziemy nacisk na naukę języków obcych oraz sport. Aktywnie korzystamy z outdoorowych uroków Niepołomic, zaznajamiając dzieci z miejscem ich zamieszkania. Promujemy naszych podopiecznych we współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury. Od najmłodszych lat uczymy śmiałości w występach publicznych oraz proaktywnej i nieskrępowanej komunikacji z innymi ludźmi.