Dlaczego My?

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój naszych wychowanków bazując na  kompetencjach kluczowych,  sport oraz nauka języka obcego jest dla nas równie ważna. Aktywnie korzystamy z outdoorowych uroków Niepołomic i zaznajamiamy dzieci z miejscem ich zamieszkania. Współpracujemy z lokalnymi ośrodkami kulturalnymi. Promujemy nasze dzieciaki, uczymy je od najmłodszych lat śmiałości w występach publicznych, komunikacji z innymi ludźmi.

Nasz Podopieczny ma zajęcia w języku angielskim i polskim, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę również native speakerów.  Realizowana jest także podstawa programowa wychowania przedszkolnego zatwierdzona przez MEN.

Proponujemy Państwu także szeroką ofertę zajęć sportowych – współpracujemy z lokalnymi ośrodkami sportowymi oraz klubami sportowymi.

Proponujemy zajęcia z tańca współczesnego, rytmiki, naukę pływania oraz tenis. Oferujemy bogaty program wycieczek, zajęcia z hipoterapii i dogoterapii. W ofercie mamy również zajęcia artystyczne m.in. warsztaty decoupage. Uczymy dzieci właściwych postaw społecznych, komunikacji w grupie i zasad savoir-vivre.
Zapewniamy profesjonalną opiekę logopedy.

Co najważniejsze wszystkie wymienione zajęcia dodatkowe są w cenie czesnego.

W naszych edukacyjnych działaniach stawiamy na pozytywną dyscyplinę, porozumienie bez przemocy i rozwijanie tak ważnej inteligencji emocjonalnej.

Motywujemy dzieci do udziału w różnych konkursach tematycznych, co pozwoli im w przyszłości z łatwością i dużą wprawą podchodzić do olimpiad przedmiotowych. Proponujemy nie tylko szeroką ofertę edukacyjną ale i staramy się stymulować rozwój umysłowy, fizyczny i estetyczny Państwa Pociech. Nasz wychowanek jest śmiałym, rezolutnym dzieckiem, który z podniesioną do góry głową wchodzi w świat kolejnych szczebli edukacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Kładziemy nacisk na naukę języków obcych oraz sport. Aktywnie korzystamy z outdoorowych uroków Niepołomic, zaznajamiając dzieci z miejscem ich zamieszkania. Promujemy naszych podopiecznych we współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury. Od najmłodszych lat uczymy śmiałości w występach publicznych oraz proaktywnej i nieskrępowanej komunikacji z innymi ludźmi.