Zapraszamy wszystkie 2.5, 3, 4, 5 i 6 latki do Naszych Przedszkoli!
Nasze obiekty zlokalizowane są w samym centrum Niepołomic.

Pierwsza placówka przy ulicy Pięknej mieści się w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem w sąsiedztwie parafii oraz Rynku.
Jest to pierwsza w Niepołomicach placówka językowo-sportowa.

Druga mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 15K/1 – również w ścisłym centrum.
Pracujemy 5 dni w tygodniu od 6:45 do 17:30 również w wakacje i ferie zimowe.
Zapewniamy dziecku ciepłą atmosferę i zróżnicowanie form zajęć. Państwa dzieci będą miały możliwość odkrywania własnych zdolności i mocnych stron.
Chcemy aby Państwa dzieci czuły się u nas jak w drugim domu.
Dla każdego zapisującego się dziecka proponujemy bezpłatny, indywidualnie opracowany program adaptacyjny.
Dzieci są pod stałą opieką psychologa, który równie chętnie spotyka się na konsultacjach z rodzicami. Chcemy włączyć rodziców w aktywny rozwój dziecka.

Kładziemy nacisk na naukę języków obcych oraz sport. Aktywnie korzystamy z outdoorowych uroków Niepołomic i zaznajamiamy dzieci z miejscem ich zamieszkania. Współpracujemy z lokalnymi ośrodkami kulturalnymi. Promujemy nasze dzieciaki, uczymy je od najmłodszych lat śmiałości w występach publicznych, komunikacji z innymi ludźmi.

Nasz Podopieczny ma zajęcia w języku angielskim i polskim, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Języka uczymy stosując naszą autorską metodę ASK czyli Always Seek Knowledge. Realizowana jest także podstawa programowa wychowania przedszkolnego zatwierdzona przez MEN.
Proponujemy Państwu także szeroką ofertę zajęć sportowych – współpracujemy z lokalnymi ośrodkami sportowymi oraz klubami sportowymi.
Proponujemy zajęcia z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej i tańca, oraz naukę pływania i tenis. Oferujemy bogaty program wycieczek, zajęcia z hipoterapii. W ofercie mamy również zajęcia artystyczne m.in. warsztaty decoupage. Uczymy dzieci właściwych postaw społecznych, komunikacji w grupie i zasad savoir-vivru.
Zapewniamy profesjonalną opiekę logopedy i psychologa.
Motywujemy dzieci do udziału w różnych konkursach tematycznych, co pozwoli im w przyszłości z łatwością i dużą wprawą podchodzić do olimpiad przedmiotowych. Proponujemy nie tylko szeroką ofertę edukacyjną ale i staramy się stymulować rozwój umysłowy, fizyczny i estetyczny Państwa Pociech. Nasz wychowanek jest śmiałym, rezolutnym brzdącem, który z podniesioną do góry głową wchodzi w świat kolejnych szczebli edukacji.