Zapraszamy na nasz oficjalny,olimpijski funpage na facebooku!

29 Kwiecień, 2019

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na fanpage naszego przedszkola – PRZEDSZKOLE OLIMPIJSKIE! Na bieżąco pojawiają się na nim wszystkie aktualne informacje z życia przedszkola, ciekawe zdjęcia, wydarzenia, informacje o realizowanych akcjach i kampaniach, a także ciekawe, edukacyjne artykuły dla Rodziców i Opiekunów. Nasz olimpijski funpage to miejsce w którym rodzice i nauczyciele mogą nawiązać między sobą kontakt, wymienić informacje, komentować, informować o ciekawych wydarzeniach, zachęcać do udziału w akcjach.

Wszystkich, których interesuje życie przedszkola, zachęcamy do polubienia facebookowej strony i czynnego udziału w jej współtworzeniu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zespół Przedszkola Olimpijskiego 

Znajdź nas: FUNPAGE